Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Pardubice / Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá péče

Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá péče

MIREA denní stacionář, o.p.s. nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá péče. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.1.2025 s ohodnocením od 23 200 do 25 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). Místem pracoviště je MIREA denní stacionář, o.p.s., okres Pardubice. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 15.4.2024. Další informace vám poskytne Marcela Kolmanová, tel.: 603 535 959, e-mail: mirea@mirea.cz.

Zaměstnavatel: MIREA denní stacionář, o.p.s.
Místo výkonu práce: Pardubice
Platové ohodnocení: 23 200 – 25 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Na dobu určitou do 31.1.2025
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovník v sociálních službách vykonávající přímou péči o osoby s mentálním postižením v Denním stacionáři MIREA.
Podmínka k výkonu činnosti - plná svéprávnost, výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost a odborná způsobilost podle zákona č. 106/2006 Sb., o sociálních službách.
Požadavek na kvalifikaci - střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu podle § 116 zákona č. 106/2006 Sb., o sociálních službách.
Na základě dosažené kvalifikace pracovník v sociálních službách vykonává
- přímou obslužnou péči spočívající v nácviku jednoduchých denních činností, pomoci při osobní hygieně a oblékaní, podpoře soběstačnosti, posilování životní aktivizace, vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb.
- základní výchovnou nepedagogickou činnost spočívající v prohlubování a upevňování základních hygienických a společenských návyků, působení na vytváření a rozvíjení pracovních návyků, manuální zručnosti a pracovní aktivity, provádění aktivit zaměřených na rozvíjení osobnosti, zájmů, znalostí a tvořivých schopností formou výtvarné, hudební a pohybové výchovy.
Vhodné pro absolventy.
Životopis doplňte o prohlášení (souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů), že poskytnutím svých osobních údajů uvedených v životopisu dáváte souhlas k jejich zpracování.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

První kontakt

Kontaktní osoba: Marcela Kolmanová
Telefon: 603 535 959
E-mail: mirea@mirea.cz

Referenční číslo ÚP: 17405710750
Poslední aktualizace: 5. 4. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 23.4.2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů