Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Pardubice / SAP analytik/analytička

SAP analytik/analytička

FOXCONN CZ s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru informačních technologií na pozici SAP analytik/analytička. Práce na plný nebo zkrácený úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr/Dohoda o pracovní činnosti na dobu neurčitou s ohodnocením 18 900 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je FOXCONN CZ s.r.o. - Pardubice, okres Pardubice. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Sandra Bartelová, , tel.: +420 736 659 723, +420 704 684 619, e-mail: sbartelova@cz.foxconn.com.

Zaměstnavatel: FOXCONN CZ s.r.o.
Místo výkonu práce: Pardubice
Platové ohodnocení: 18 900 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Dohoda o pracovní činnosti

Poznámka zaměstnavatele

SAP analytik/analytička je zodpovědný/á za management, administraci a konzultace ve vztahu k prostředí SAP. Jeho/její zodpovědnosti zahrnují komunikaci se zákazníkem, konfiguraci, monitoring, ladění a řešení problémů technického prostředí SAP na kontinuální bázi stejně jako plánování a realizaci transportního systému SAP. Spolupracuje na řešení transportních problémů SAP. Provádí funkční konfigurace SAP modulů a implementuje opravy, změny a vylepšení- Dokumentuje procesy a transakce SAP na podporu procesů definovaných vlastníky procesních jednotek. Provádí testování jednotky a integrace pro přidělené moduly od vývoje až po produkci, řešení problémů s konfigurací a problémy s hlavními daty po změnách v strategii spuštění a nebo aktualizacích a dalších funkčních změnách konfigurace a při změnách konfigurací k vyřešení chyb. Je ve styku s uživateli pro interpretaci a objasnění detailů funkčních konfigurací a požadavků na změny procesů zahrnujících moduly SAP. Spravuje uživatele, autorizace a profily. Je průvodcem uživatelských testerů z různých oblastí podniku, aby dokončili vysoce kvalitní testování přiřazených modulů systému. Sleduje a dokumentuje změny ve funkčních a podnikových specifikacích a zapisuje podrobné postupy, které mohou koncoví uživatelé snadno pochopit. Analyzuje proveditelnost a vyvíjí požadavky na nové systémy a vylepšení stávajících systémů a zajišťuje, že návrh systému vyhovuje potřebám uživatelů. Identifikuje potřeby byznysových uživatelů, vyvíjí akční plány, identifikuje výstupy a prezentuje výsledky. Poskytuje technickou pomoc při školení, poradenství a koučování odborných a technických pracovníků v záležitostech souvisejících s určenou oblastí. Udržuje efektivní a kooperativní pracovní vztahy s vlastníky procesů, funkčními a technickými členy týmu a uživateli. Poskytuje podporu pro implementaci po dokončení, protože slouží jako prostředník pro vlastníky procesů, kolegy a koncové uživatele, aby řešil problémy se systémem a schvaloval přístup pro nové uživatele. Odpovědnost za dodržování interních směrnic a zásad BOZP, PO a SER (Etický kodex, Pracovní řád, procedury apod.). Dle pokynů nadřízených další činnosti konané v rámci dané pracovní pozice.
Zaměstnanecké výhody:
Pravidelná školení v oblasti "měkkých" i "tvrdých" dovedností.
Stabilní zaměstnání - smlouvu na dobu neurčitou.
Energii můžete načerpat během 5 týdnů dovolené.
Práci v týmu zkušených kolegů, kde je o zábavu postaráno.
Možnost rozvrhnout si den podle sebe, protože máme flexibilní pracovní dobu.
A dále široké portfolio výhod a benefitů - notebook, telefon, výhodné T-Mobile tarify, benefitní systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, firemní fitness a kavárna, slevy u našich partnerů a mnohem více!
Zaujalo Vás to? Pošlete nám svůj životopis. Náš tým už se těší, až pozná nového kolegu či kolegyni.
První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně.

První kontakt

Kontaktní osoba: Sandra Bartelová
Telefon: +420 736 659 723, +420 704 684 619
E-mail: sbartelova@cz.foxconn.com

Referenční číslo ÚP: 28178060785
Poslední aktualizace: 29. 12. 2023

Podobné pracovní nabídky

FOXCONN CZ s.r.o. – Pardubice
27. 2. 2024 · 72 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 23.4.2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů